Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
porazka 27 na 35 pkt ;/ ;/ nigdy tak zle mi nie poszlo z angielskiego !!!!!!!!!!!!!!!!
NO COS IDZ sie powies z tego powodu Jejuu to tylko podstawa tak naprawde nikomu na nic nie potrzebny jej wynik jezeli wybieraja sie na wyzsze uczelnie :PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
angielski rozszerzony to dopiero impreza ;o ;o ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY JEST TU KTOŚ Z2 GRUPY tej CO MIAŁA w 2 sluchance jako pierwsze GOOD TEACHING:P!!?? chce się upewnić 1. T F T F F 2. B A C D F 3. CABCA 4. EABCADBC 5. FFFTFT 6. DABBCC czy to są napewno DOBRE ODP:P:D!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO WLASNIE CZY TO NA 100% SA DOBRE ODPOWIEDZI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak ktos wie czy to sa na 100 dobre odpowiedz, to piszcie plis!! bo od tego zalezy moje byc lub nie byc :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej! to na 100 % dobre odpowiedzi (sprawdziłam)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdro matura napisał:
angielski rozszerzony to dopiero impreza ;o ;o ;/
No właśnie, a gdzie arkusze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko ok ale grupy to trochę przegięcie :/ szkoda tylko że cke udostępniło tylko jedną wersje arkusza :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
English teacher ;o) napisał:
hej! to na 100 % dobre odpowiedzi (sprawdziłam)
Dzięki wielkie:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie słuchanie było mało zrozumiałe bo facet mowił jakby miał cos w ustach a ogólnie to było takie niewyraźne. no ale może to tylko moje odczucie. ogólnie to zdałam ale nie jestem zadowolona z wyniku z zad. zamknietych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA 100000000000000000000%!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz jestem ogolnbie pewna wszystkiego tylko nie 2 zadanioa z gr 2 pisza niektorzy BDCAF..... a ja sadze ze BACDF.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOBACZCIE czy mieliscie tak ustawione wypowiedzi:P? ######www.voila.pl/096/kshlm/?1 narysowałam pięknie:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja juz nic z tego nie wiem, wszyscy pisza co innego na necie tez co innego...Nie ma ktos jakis innych arkuszów?? szukaliście?? bardzo was prosze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w zad. 5.2 jest Fałsz a nie Prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez mam prawde, to wszystko jest pomieszane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam ma być fałsz, zostawił im trzy lekarstwa, nie recepty na trzy lekarstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego jest falsz, ze lekarz zostawil leki i instrukcje jak z nich korzystac a nie recepte na leki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 5.2. jest FAŁSZ, ponieważ w tekście jest napisane, że lekarz zostawił 3 leki z instrukcją użycia a nie było tam żadnej informacji, że była to recepta na 3 leki. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak w rozszerzeniu zamiast 250 słow napisałam 258 coś mi zrobią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...